31. května 2014, Městské koupaliště Šternberk
 

  • 29. 5. 2014 - Pódium stojí, teď už jen, aby dorazilo super počasí a můžeme se na to vrhnout. Těší se na Vás kapela Target Attack!
  • 26. 5. 2014 - DOBRÁ ZPRÁVA! Novou kapelou, která nahradí Krákorající pařez je PASSION OF HATE z Bělotína, hrající symphonic metal. Myslím, že se máte na co těšit!!! 
  • 23. 5. 2014 - Dostali jsme zprávu, že kapela KRÁKORAJÍCÍ PAŘEZ nemůže na festivalu vystoupit :( Oslovili jsme několik kapel a budeme doufat, že některá z nich Pařezáky nahradí. 
  • 21. 5. 2014 - Představujeme Vám moderátorku letošního ročníku - KATEŘINU DOSTÁLOVOU - zpěvačku kapely True Colors, úžasnou osobnost, sršící vtipem a skvělou náladou, člověka s obrovskou energií, vyhledávanou a široko daleko v okolí nejlepší moderátorku, která bude moderovat letošní ročník Koupák Rock Festu. Už se na ni moc těšíme! A co Vy?
  • 2. 4. 2014 - Předprodej vstupenek začne 7. 4. 2014 na Kolibě Pod náhonem, Světlov 854/32, Šternberk. Cena v předprodeji činí 90,-Kč. Případně pište na targetattack@email.cz 
  • 20. 3. 2014 - Kapela HARD N´SOUL z Troubelic, hrající hard rock-rock´n´roll, vystoupí na našem festivalu. (http://bandzone.cz/hardnsoul) 
  • 11. 3. 2014 - Těste se na bohaté občerstvení, které zajišťuje p. Kaplan - speciality z grilu, alkoholické i nealkoholické nápoje
  • ​​​10. 3. 2014 - Super zvuk a světla zajístí p. Střelák 
Koupakfest 2014 (1).jpg
hudebniknihovna.gif
MKZlogolila.jpg
logo1_big.png
bz.JPG
laser.jpg
neutrallogo.jpg
Kořeny kapely NEUTRAL sahají do roku 2004. Od roku 2009 se její personální složení ustálilo a hudebním zaměřením se zařadila do power-speed metalových kapel. Od tohoto roku také započala intenzivní práce a příprava své autorské tvorby. Ke spolupráci při natáčení svého prvního CD přizvala bývalé frontmany a hosty, studenty brněnské JAMU.
Toto debutové album nesoucí název Brána osudů vyšlo na podzim roku 2011 a kmotrem alba se stala legenda české metalové a rockové scény - Aleš Brichta. CD bylo velmi kladně přijato jak fanoušky, tak hudebními experty a stalo se tak výborným odrazovým můstkem. Za dobu svého působení toto šestičlenné seskupení sbírá své ostruhy taktéž na prknech znamenající svět. Na svém kontě má již mnoho vystoupení po boku slavných kapel jako jsou Arakain, Aleš Brichta, Tublatanka, Kreyson, Alkehol, Harlej,… 
Za svůj prozatímní největší úspěch považuje skupina účast na největším tuzemském metalovém festivalu Masters of Rock 2011 a společný koncert s britskou skupinou Magnum. Neméně významná je také účast ve finále soutěže Radegast Líheň 2012 a výhra fanouškovského hlasování soutěže Rockmax12. V létě roku 2012 NEUTRAL natočil ve spolupráci s rádiem Rockmax nový singl „V zajetí stínů,“ v němž se kapela nebála experimentovat a mírně vybočit z power-speed metalových kolejí. Výsledkem je maximálně vyzrálá a našlapaná skladba, která opět sklízí zasloužené ovoce. Na konci roku 2012 kapelu opouští kytarista Martin Vaněk, kterého nahrazuje Tomáš Botek. Několik měsíců poté se rozhodl odejít i spoluzakládající člen a bubeník Tomáš Macko. Jeho místo zaujímá v polovině roku 2013 nový hráč Václav Novák. Kapela i nadále pracuje na novém materiálu pro další CD.
NEUTRAL.jpg
5Uxjn_UzV66s0_nGy_4Kt7fWNtWJRkUK.jpg
"Naše kapela vznikla jednoho horkého letního dne rocku 2010 v Troubelicích na zkušebně kapely Den na svobodě. Neměli jsme připravenou žádnou skladbu, ale otevřeli jsme okno a mohutným rock n´ rollovým rachotem jsme začali prudit obyvatele Troubelic... No a od té doby to provozujeme skoro každou středu. Dnes máme nazkoušených sedm pecek ( není to sice moc, ale my máme prostě takové své tempo ), které jsme poté na zkušebně nahráli, aby jsme je ve formě dema mohli propagovat na všechny možná místa, kde by jsme si mohli zahrát a samozřejmě, aby jsme dostali naše palby k vám do obýváků, kuchyní, pokojíčků, garáží... a vy se tak mohli odreagovat skákáním po bytě, mlácením hlavou a řvaním: " jsem starej hááárley..." od sterotypu všedních dnů. A vo to de, ne? Jsme přece rockeři! :-) Tak se na vás těšíme na našich vystoupeních, kde kromě našich sedmi kusů ( na dalších už se samozřejmě usilovně maká ) uslyšíte taky pár známých songů hardrockové klasiky. Žijte hard a mějte soul!!!:-) "
FJpjR6VnzJyR07DIpgrnN1u0mZod0sdN.jpg
PI nove logo blkl.png
Energický „moderní “ power metal s prvky elektroniky , symfonie ,atmosféry, agrese a hlavně energie… To vše je hudba kapely PORTA INFERI . Ochutnejte jejich muziku a show a nechte se vtáhnout do jejich „brány pekel…“ Kapela funguje v aktuální sestavě od roku 2010, přičemž má na svém kontě nemalé skalpy zvučných jmen a festivalů. Počátky Porta Inferi sahají do roku 2008. V roce 2009 vydávají své první promo Fire Road. Od té doby pořádají turné, vystupují na koncertech a festivalech jak u nás, tak i v zahraničí. V roce 2011 vydávají své album Another World.  Současná sestava: Mirek Andrássy – sólová kytara, klávesy, Lukáš Rýc – baskytara, Lukáš Kroutil – bicí, Norman Power - zpěv. 
Porta Inferi.jpg
F0Msv1F14foH3q0SItfXoCc_NVIfyvp_.jpg

Symphonic metalová kapela Passion of Hate vznikla na přelomu roku 2009 a 2010, téhdy pouze jako projekt Lukáše Bradáče a Rostislava Telingera. V lednu a únoru 2010 byly nahrány první demo snímky určující směr, kterým se bude projekt nadále ubírat a tím bylo potvrzeno oficiální založení kapely. V únoru začíná s Passion of Hate hrát Daniel Nerád, který ale v dubnu téhož roku odchází za svým vlastním projektem tvrdšího ražení. Mezitím se ke kapele přidává zpěvačka Barbora Mikolášiková a stává se hlasem Passion of Hate na další 3 roky. Passion of Hate zkouší až do října 2010 pouze v této sestavě. V říjnu 2010 konečně kapela nalézá zbývající členy, a to bubeníka Marca Adámka a kytaristku Petru Václavíkovou. Passion of Hate v říjnu dostává svou první nabídku účasti na koncertě a ten úspěšně v prosinci 2010 odehraje. Převážně pozitivní reakce kapele dodávají energii a chuť tvořit dále. V únoru 2011 získává Passion of Hate možnost nahrávat ve studiu TdB Records v rámci projektu Ostrava Music City 2011. Nahráli zde 2 skladby: Village Under Fire , Living On Bottom .  Následně přichází další nabídky na koncerty a Passion of Hate získává více a více fanoušků. V srpnu 2011 se kapela rozhodla, že se rozloučí s kytaristkou Petrou Václavíkovou, kterou následně v říjnu nahradil stávající kytarista Tomáš Kulhánek. V zimě 2011 Passion of Hate odehrává další sérii koncertů a na jaře 2012 se kapela stěhuje do nové zkušebny. Kapela má naplánovány koncerty až do léta 2012 kdy bude nahrávat svéDEMO. V květnu 2012 však kapelu postihne autonehoda. Poslední koncert Passion of Hateodehrává v červnu a chystá se nahrát DEMO. Passion of Hate pracuje na DEMO nahrávkách až do zimy. Neshody v kapele a časové vytížení následně vedou k dalším změnám. V únoru 2013 odchází zpěvačka Barbora Mikolášiková a bubeník Marco Adámek. V březnu se však ke kapele přidává bubeník Petr Juřica a Passion of Hate dále pokračuje ve své práci. Začátkem léta 2013 kapela buduje novou zkušebnu v Bělotíně a posléze Passion of Hatezískává i nový hlas - charismatickou zpěvačku Simonu. V červenci 2013 je Passion of Hate opět kompletní. V říjnu 2013 kapela zřizuje ve zkušebně improvizované nahrávací studio a začíná připravovat nahrávání singlu "Little wonders" který po dvou měsících práce uveřejňuje.  Tímto bychom chtěli poděkovat především Jakubovi Bradáčovi za pomoc se softwarovou realizací a všem našim blízkým za podporu a trpělivost. Nyní se Passion of Hate připravuje na koncerty, které kapelu čekají začátkem léta 2014.

ibQ-vKE2A8e0pKr_k0Mn3lABgyzyh74L.jpg

Na kterou z kapel se těšíte nejvíc?

Neutral (12 | 40%)
Target Attack (5 | 16%)
Porta Inferi (8 | 27%)
Hard ´n Soul (5 | 17%)
Passion of hate ( | 0%)
sb.JPG
rock.JPG
Facebook_logo.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one